הכירו את גלי

כילדה, ניגנה גלי מספר שנים בפסנתר ובגיטרה. בנוסף, למדה תיאוריה בקונסרבטוריון העירוני ושרה במקהלת ילדים. בגיל שש עשרה, כשהצטרפה למקהלת מבוגרים, שרה תקופה לצידם של גילה ובעז בריל. זאת, עוד בטרם הוקמה "שחר", כשגילה שימשה עוזרת מנצח ובעז שר טנור. באופן טבעי, כשנוסדה "שחר", הוזמנה להצטרף. מאז היא כאן, כבר שבע עשרה שנים, ומבחינתה "שחר" היא פשוט עוד בית, עוד משפחה.

Galiעם השנים קיבלה תואר ראשון בספרות אנגלית ובלשנות, ולמדה לתואר שני בתיאוריה של תרגום. כעשר שנים עבדה בתחום של זיהוי דיבור ועיבוד שפה טבעית. כלומר, בפיתוח יישומי מחשב שנועדו לתת מידע או שירותים, כמו מודיעין טלפוני או חיזוי מזג אויר, לאחר שצרכי הלקוח נאמרו, עובדו וזוהו. כבלשנית, מיפתה הגיות, מבטאים ומילות מפתח בשפות שונות, ותרמה לאימון זיהוי שפות והגייתן ע"י תוכנות. גלי אהבה מאוד את התחום, אך כשזה דעך, עם המשבר הכלכלי  העולמי ב- 2008,  פנתה לאפיקים אחרים.

בעקבות המשבר הכלכלי, הקימה מאגר משרות, המסייע לחבריו בחיפושי עבודה. המאגר מנוהל על-ידה בהתנדבות עד היום, כתרומה לקהילה, ורשומים בו כאלף חברים. מאז 2009 היא מתנדבת גם בעמותת הנבל והזמיר, המפיקה אירועים מוזיקליים שונים. כך, למשל, השתתפה בשנת 2010 בהפקת הזמריה, כנס מקהלות בינלאומי בן עשרה ימים, המתקיים מדי שלוש שנים בירושלים ומארח כשמונה מאות איש.

כיום עובדת גלי במחלקת תקשורת תאגידית בחברה תעשייתית גלובאלית. היא עוסקת בהיבטים של דוברות, קשרי פנים וחוץ וקשרי קהילה. מכיוון שתרומה לקהילה הוא ערך חשוב בעבורה, היא מתנדבת באמצעות החברה בעמותת "חינוך לפסגות", המטפחת ילדים מרקע סוציו-אקונומי נמוך, בעלי פוטנציאל למצוינות.

פרט למוזיקה, גלי חובבת קריאה, טיולים בארץ ובעולם, תיאטרון וקולנוע.